RadkaFidlerová

S jakou replikou, kterou jste pronášeli nebo pronášíte v Divadle v Řeznické nejvíce souzníte?
„Opouštění.. odpouštění. poznání. přijetí.. samé otazníky a vykřičníky.. no!!..ještě že jsem mrtvá!!..(Eleanor, rež. Lukáš Pečenka) “


Máte nějaký rituál, zvyk, specialitu spojenou specificky s naším divadlem?

„…..2.prosecco po představení)….“


Máte nějaký intenzivní zážitek s Řeznickou, ať už jako divák nebo herec?

„Mnoho!!!..mnohé..!……..“


Jaký máte v divadle oblíbený kout/místo?
„Okna do světlíku…..“


Jaká tři slova vás napadnou, když se řekne Divadlo v Řeznické?
„Intensita……“


Pamatujete si na první setkání s Řeznickou?
„Uf!!!..osmdesátá léta-Zločin a trest, rež. Viktor Polesný“


Co byste divadlu popřáli?
„Výjimečné inscenace & VYPRODÁNO!!!!🤩“

Herce uvidíte v představeních

Přihlaste se k našemu newsletteru
a mějte přehled!

Náš web používá cookies. Díky tomu vám můžeme nabídnout více efektivní uživatelský zážitek. Souhlas k ukládání cookies udělíte kliknutím na tlačítko „Souhlasím".

Souhlas můžete odmítnout .