FilipCíl

S jakou replikou, kterou jste pronášeli nebo pronášíte v Divadle v Řeznické nejvíce souzníte?
„Vážím si charakteru. Ne postavení.“ (Mark Dolson, Odvolaní)


Máte nějaký rituál, zvyk, specialitu spojenou specificky s naším divadlem?
„Mám rituál. Ťuknu si prstýnkem o sloup na jevišti. Nosí to štěstí. Fakt. “


Máte nějaký intenzivní zážitek s Řeznickou, ať už jako divák nebo herec?
„Ano. Asi třetí repríza Odvolaní v ostravském Akordu. Komorní hra pro pět set lidí. Velmi intenzivní zážitek. “


Jaký máte v divadle oblíbený kout/místo?
„Na jevišti. “

Jaká tři slova vás napadnou, když se řekne Divadlo v Řeznické?
„Kvalitní herecká laboratoř. “


Pamatujete si na první setkání s Řeznickou?
„Ano. Tedy ne. Měl jsem s někým sraz v divadelním baru. Myslím. A moje reakce?
„Tý jo, tady je takovýhle hezký divadlo, jo?“


Co byste divadlu popřáli?
„Spoustu kvalitních textů, hodně diváků a nikdy nekončící potlesk!!!“

Herce uvidíte v představeních

Přihlaste se k našemu newsletteru
a mějte přehled!

Náš web používá cookies. Díky tomu vám můžeme nabídnout více efektivní uživatelský zážitek. Souhlas k ukládání cookies udělíte kliknutím na tlačítko „Souhlasím".

Souhlas můžete odmítnout .