AdrianJastraban

S jakou replikou, kterou jste pronášeli nebo pronášíte v Divadle v Řeznické nejvíce souzníte?
„ Kafe mi dělá dobře! “


Máte nějaký rituál, zvyk, specialitu spojenou specificky s naším divadlem?
„Úleva, že se nemusím strachovat, jestli jsem si vypnul zvonění na telefonu, protože v šatně není signál:) “


Pamatujete si na první setkání s Řeznickou?
„Pamatuji velmi živě. Rok 2006, záskok v inscenaci Alice Nelis "Pomoc". Báječná inscenace a báječná zkušenost. “


Co byste divadlu popřáli?
„Divadlu v Řeznické přeju náročného a temperamentního diváka. “

Herce uvidíte v představeních

Přihlaste se k našemu newsletteru
a mějte přehled!

Náš web používá cookies. Díky tomu vám můžeme nabídnout více efektivní uživatelský zážitek. Souhlas k ukládání cookies udělíte kliknutím na tlačítko „Souhlasím".

Souhlas můžete odmítnout .