LukášPečenka

Máte nějaký rituál, zvyk, specialitu spojenou specificky s naším divadlem?
„Nemám. Ale mám to divadlo hodně rád.


Máte nějaký intenzivní zážitek s Řeznickou, ať už jako divák nebo herec?
„Jako student jsem viděl představení Vytetovaná růže. Nikdy na něj nezapomenu. A teď jako ředitel prožívám intenzivně vše co se u nás v divadle odehrává.“


Jaký máte v divadle oblíbený kout/místo?
„Střídám všechny kouty. A všechny se mi líbí.“


Jaká tři slova vás napadnou, když se řekne Divadlo v Řeznické?
„Práce, zodpovědnost, radost.“


Pamatujete si na první setkání s Řeznickou?
„Nepamatuju, ale určitě to bylo během studií na konzervatoři.“


Co byste divadlu popřáli?
„Hodně nadšených diváků, nějaké mecenáše/sponzory, skvělé hry, herce a režiséry, trvalou podporu, které se nám dostává z Magistrátu a Prahy 1. A aby jsme já, Jirka a Lenka vydrželi v nadšení a zdraví.“

Přihlaste se k našemu newsletteru
a mějte přehled!

Náš web používá cookies. Díky tomu vám můžeme nabídnout více efektivní uživatelský zážitek. Souhlas k ukládání cookies udělíte kliknutím na tlačítko „Souhlasím".

Souhlas můžete odmítnout .