Hodnocení redakce i.divadlo.cz

Helena Grégrová 50 %
55%. K výstižnému hodnocení kolegů připojuji souhlasně: ano, herecký výkon Jaroslava Satoranského je tím nejzapamatovatelnějším.

Jiří Koula 70 %
65% Přiznávám, že si už nepamatuju jak a proč, ale před půl rokem mě tato inscenace "dostala". Od té doby však ve vzpomínkách zůstal víceméně jen skvělý výkon Jaroslava Satoranského.

Pavel Širmer 50 %
45%. Hra, u nás známá více jako Poslední léto Sarah Bernhardtové, je humornou a trochu i nostalgickou epizodou z konce života slavné herečky. Text je zajímavou výzvou pro zralou herečku a právě obsazení je klíčovým prvkem vyznění. Herectví Hany Maciuchové vždy spíše inklinovalo k důrazu na výraznou vnější formu, bohužel nezřídka na úkor obsahu. Příznivci HM by mohli být spokojeni, ale podle mého názoru by si role i hra zasloužily méně emocí a pečlivější vykreslení podstaty. Tento problém vnímám i jako deficit režijní. Solidně sekundoval J. Satoranský. Rozpačitý a nepříliš záživný počin.

Jiří Landa 60 %
H. Maciuchová ničím nevybočující ze svého herecké standardu, J. Satoranský naopak přesvědčil, že by se o něj mělo domovské Divadlo na Vinohradech víc starat a svěřovat mu nejen malé role...